Siyaset

Siyaset Haberleri

Günbey, YRP iktidarında Maden’deki fabrika faaliyete geçecek

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Devlet eski Bakanı Prof.Dr. Sacit Günbey Maden’de temaslarda bulunarak, iktidara gelir gelmez fabrikayı tekrar faaliyete koyacaklarını ifade etti.

YRP MKYK Üyesi Mehmet Gül: Yeniden Refahın baraj problemi yok

Yeniden Refah Partisi Genel Merkez MKYK Üyesi Mehmet Gül, her hafta sonu farklı bir ilde teşkilat çalışmalarına katılım sağlıyor. 

Gürgözeler’den Genel Başkan Akşener’e ziyaret 

İYİ Parti İl Başkanı Servet Gürgözeler İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile bir araya geldi.

Ali Özcan, Gazi Caddesi’nde vatandaşları dinledi

CHP İstanbul eski Milletvekili Ali Özcan memleketi Elazığ’da ziyaretlerini sürdürüyor. Gazi Caddesi’nde hem vatandaşla hem de esnafla bir araya gelen Özcan hemşehrilerinin sesine kulak verdi. 

Gürsel Erol’dan Karakoçan’a Çıkarma

19 Mayıs’ta seçim startını veren CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Karakoçan ilçesini ziyaret ederek esnaf ve vatandaşların sorunlarını dinledi. Erol, ilçede büyük bir ilgiyle karşılandı. 

İl Başkanı Yıldırım: İstişare kültürü AK Parti’nin en önemli yol göstericisidir

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, AK Parti'nin istişare kültürüne çok önem verdiğini, en büyük yol göstericisinin de bu olduğunu söyledi. 

Milletvekili Erol: Başaracağımız yeni hikâyelere ihtiyacımız var 

Cumhuriyet Halk Partisi Elazığ Milletvekili Gürsel Erol Elazığ’da düzenlediği halka açık bir davetle seçim startını verdiğini açıkladı. Seçim başlangıcını 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlaması yaparak veren Erol seçimlere 13 ay olmasına rağmen Elazığ gibi bir ilde 41 yıl aradan sonra Cumhuriyet Halk Partisi’nin vekili olarak görev yapmaktan dolayı mutlu olduğunu dile getirdi.

SP Merkez İlçe Başkanlığı’na Ahmet Özdemir getirildi 

Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanlığında görev değişimi yaşandı. Merkez İlçe Başkanlığına İş insanı Ahmet Özdemir getirildi. 

YRP Baskil ilçe kongresi gerçekleştirildi

Partilerinin Baskil ilçe teşkilatının ikinci olağan kongresine katılan Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcıları Mehmet Altınöz ve Prof. Dr. Doğan Bekin daha sonra esnaf ziyaretlerinde bulundu.

YRP Merkez İlçe Başkanlığı’ndan mahalle ziyaretleri

Yeniden Refah Partisi Merkez İlçe Başkanı Hakan Pamukçu ve beraberindeki heyet Rızaiye Mahallesi’nde esnaf ziyareti gerçekleştirdi. İftar sonrası mahalle temsilcisi ile birlikte ziyaretlerini sürdüren heyet, YRP Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan'ın selamlarını ve Ramazan Bayramı tebriklerini iletti.

Gürgözeler: İlçelerimiz ve köylerimizde her an sahadayız 

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile geçtiğimiz günlerde iftar programına katılan İl Başkanı Servet Gürgözeler açıklamalarda bulundu. 

Ercan ‘Yeni seçim kanunu cumhur ittifakının sonu olacak’

İş insanı ve İYİ Parti Milletvekili aday adayı Yüksel Ercan, AK Parti ve ortağı tarafından meclise getirilen yeni seçim sistemi hakkında değerlendirmelerde bulundu.

İYİ Parti yönetiminde deprem! 

İYİ Parti yönetiminde adeta deprem oldu. Meral Akşener, İYİ Parti'nin 2 numaralı koltuğunu Koray Aydın'dan aldı ve teşkilatları kendine bağladı. Yavuz Ağıralioğlu Genel Başkan Yardımcılığı görevinden alındı. İşte İYİ Parti Başkanlık Divanı'nda yapılan o değişiklikler.

BTP Elazığ İl Başkanı Hakan Şekercigil oldu 

Bağımsız Türkiye Partisi Elazığ il başkanlığına İbrahim Hakan Şekercigil seçildi. Bağımsız Türkiye Partisi Elazığ İl Teşkilatı, 10. Olağan Genel Kurul Toplantısını gerçekleştirdi. 

Çiller, merak edilen soruya cevap verdi! 

Türkiye Cumhuriyeti 22. Başbakanı Prof. Dr. Tansu Çiller, ‘Güçlü Türkiye’nin Güçlü Kadınları Zirvesi’nde aktif siyasete girip girmeyeceği konusunda sorulan soruya cevap verdi.

Çiller, Erbakan'la ittifak mı yapacak

Yeniden siyaset sahnesine geri döneceği, bunu da kendisinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın istediği iddia edilen Tansu Çiller'in başına geçeceği parti belli oldu. O partinin genel başkanı istifa etti. Çiller'in Fatih Erbakan'ın Yeniden Refah Partisi ile ittifak kuracağı öne sürüldü.

Başkan Akın, Elazığ'ın sorunlarına değindi

Saadet Partisi Elazığ İl Başkanı Abdullah Akın, Elazığ'ın sorunlarına değinerek 'Vatandaşa resmin önemsiz bir parçasını gösterip vatandaşı oyalamak çok yanlıştır' dedi.

Ünlü anketçi açıkladı: Tansu Çiller yeni partinin teşkilatlarını bile kurdu! 

MAK Araştırma'nın Başkanı Mehmet Ali Kulat, Tansu Çiller'in yalanladığı yeni parti iddiasının doğru olduğunu söyledi. Çiler'e yakın eski DYP milletvekillerinin anlattıklarını aktaran Kulat, son anketin sonuçlarını da açıkladı.

Devlet Bahçeli: Bizim Cumhurbaşkanı adayımız nettir

MHP Lideri Devlet Bahçeli, 2023 seçimlerine ilişkin açıklama yaparak adaylarının Recep Tayyip Erdoğan olacağını vurguladı.

Toplam 137 haber.