Defterdar Esen ve Hangün, MÜSİAD Dost Meclisi'nde 

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Şubesi tarafından düzenlenen, Dost Meclisi Toplantısı MÜSİAD üyesi, Simya Koleji sahibi, YMM Osman Demirel'in ev sahipliğinde gerçekleştirildi. 

PAYLAŞ
Elazığ Detay Haber - Muhammed Fatih Akarsu

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Şubesi Dost Meclisi toplantılarını sürdürüyor. Toplantıya, il Defterdarı Serdar Esen ve Hazar Vergi Dairesi Müdürü Şener Hangün konuk oldu. Toplantıda MÜSİAD Elazığ Başkanı Tekin Gürkan, konuklara derneğin çalışmaları hakkında bilgi verdi. 

ESEN: AYNI ÇATI ALTINDAYIZ 

Defterdar Esen yaptığı konuşmada, Dost Meclisi Toplantısı'na katılmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Defterdarlığın kısaca tarihçesini ve kuruluşundan bu yana yaptığı faaliyetleri anlattı ."Bizim ekonomi açısından işadamları ile benzerliğimiz vardır, aynı çatı altındayız. Devlet iş adamlarının vergileriyle ayaktadır. Devleti ayakta tutan gelir ve giderleridir. Biz Maliye olarak devletin gelir ve giderlerini kontrol ediyoruz" dedi. Maliyeciler olarak her zaman adil bir vergiden yana olduklarını sözlerine ekleyen Esen, üyelerden gelen soru ve cevaplarla bilgilendirmelerde bulundu. 

GÜRKAN: AMACIMIZ ÜLKEMİZİN VE ELAZIĞ’IMIZIN GELİŞİMİNE KATKI SAĞLAMAK 

Toplantının kapanış konuşmasını yapan Gürkan, “Ülkemizin ve Elazığ’ımızın gelişimine katkı sağlamak amacıyla düzenlediğimiz Dost Meclisi toplantılarımızın bu haftaki konuğu il Defterdarı Serdar Esen ve Hazar Vergi Dairesi Müdürü Şener Hangün oldu. Vermiş oldukları kıymetli bilgilerden ötürü Defterdar’ımız Serdar Esen Bey’e, Hazar Vergi Dairesi Müdürü Şener Hangün Bey’e ve ev sahipliğinden dolayı üyemiz Simya Koleji sahibi Yeminli Mali Müşavir Osman Demirel’e teşekkür ederim” diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN