Zülfü Demirbağ Haberleri

Zülfü Demirbağ Haberleri

Karakuş: Demirbağ’ın açıklamasını samimi buluyoruz 

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Av. Erhun Karakuş, AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Konya’da katıldığı bir TV programında, milletvekili maaşıyla geçinemediğini ifade etmesinin ardından değerlendirmelerde bulundu. Karakuş, "Milletvekilinin maaşının kendisine zar zor yeteceği açıklamasını samimi buluyoruz" dedi. 

Gürgözeler: Yarım kilo et yemekte Demirbağ’ın geçinmesine yetmedi

İyi Parti Elazığ İl Başkanı Servet Gürgözeler, AKP Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ’ın milletvekili maaşıyla geçinemediği, danışmanından borç aldığı söylemine sert çıkarak, “asgari ücret veya 2.500 lira emekli maaşıyla ay sonunu getirmeye çalışan vatandaşla alay edercesine konuşmalar yapan milletvekili Demirbağ’ı ciddiyete davet ediyorum” dedi. 

El emeği göz nuru ürünler görücüye çıktı 

Elazığ Halk Eğitim Merkezi bünyesinde Hicret Mahallesi sosyal tesislerinde açılan kurslarda üretilen el emeği göz nuru ürünler “Yılsonu Sergisi” adı altında görücüye çıktı. 

Ahıska Türkleri için mevlit okutuldu 

İl Müftülüğü tarafından Aşağıdemirtaş Geçici Konaklama Merkezi’nde mevlidi şerif okutuldu. 

Celaleddin Demirbağ son yolculuğuna uğurlandı 

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ’ın kardeşi, ses sanatçısı Nedim Demirbağ’ın babası Celaleddin Demirbağ vefat etti. Aile taziyeleri Çayda Çıra Mahallesi Sait Koç Camisi taziye evinde kabul edecek. 

Milletvekili Demirbağ’ın acı günü 

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ’ın kardeşi Celal Demirbağ 60 yaşında hayatını kaybetti. 

Gençlik ve Spor Yatırımları Protokol Töreni gerçekleştirildi

Gençlik ve Spor Bakanlığı konferans salonunda Elazığ tarihinin en büyük inşaat protokol imza töreni gerçekleştiriliyor.

Milletvekili Demirbağ: Üzerimize düşeni yapacağız 

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ geçtiğimiz gün hava sıcaklığının eksinin altına düşmesi nedeniyle don olayının yaşandığı Baskil’de kayısı bahçelerinde incelemelerde bulundu. 

Merkez köy muhtarları derneğinden iftar programı 

Merkez Köy Muhtarlar Derneği, iftar programı düzenledi.

Milletvekili Demirbağ’dan, bir dizi ziyaret

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan’la bir araya gelen AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ Maden İlçesi’ndeki maden rezervleri ile ilgili istişarelerde bulundu.

Danışma meclisi toplantıları sürüyor

AK Parti Elazığ İl Başkanlığı, Arıcak ve Alacakaya ilçe danışma meclisi toplantılarını tamamladı.

Milletvekili Demirbağ, STK Platformu üyelerini dinledi 

Sivil Toplum Kuruluşları Platformunu ziyaret eden AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, başkanların taleplerini dinledi.

Milletvekilleri Bakan Kirişci ile bir araya geldi 

AK Parti Elazığ Milletvekilleri Sermin Balık, Tolga Ağar ve Zülfü Zülfü Demirbağ, Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci’yi ziyaret ettiler. 

Elazığ İl Protokolü, Bakan Kasapoğlu’nu ziyaret etti 

Elazığ İl protokolü, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu'nu ziyaret etti.

Bakan Kurum’a yaşanan sorunlar iletildi

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman, AK Parti Elazığ Milletvekilleri Sermin Balık, Zülfü Tolga Ağar ve Zülfü Demirbağ, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’u ziyaret ederek Elazığ’ın sorun ve sıkıntılarını anlattılar. 

Milletvekili Zülfü Demirbağ: Elazığ’a hizmetlerimiz artarak devam edecek

Uzun yıllar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la yol arkadaşlığı yapan, 70'li yıllarda Milli Türk Talebe Birliği'nde ve Akıncılar'da gençlik faaliyetlerine katılan AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ ile Detay Dergisi okuyucuları için bir söyleşi gerçekleştirdik. 

32’nci sayımız okurlarıyla buluşuyor

Elazığ’ın en uzun soluklu dergisi Detay, 32’nci sayısıyla okurlarıyla buluşuyor. Derginin yeni sayısının kapağında AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ yer aldı.

Milletvekili Demirbağ, Baskil’de muhtarları dinledi 

Baskil İlçesi’nde muhtarları dinleyen AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, taleplerin takipçisi olacaklarını söyledi. 

ELMİYAD Başkanı Altaş’tan, Milletvekili Demirbağ’a ziyaret

Elazığ Medya İnternet Yayıncıları ve Gazeteciler Derneği Başkanı Detay Dergisi imtiyaz sahibi Gülşah Altaş, AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ’ı ziyaret etti.

Milletvekili Demirbağ ve Başkan Yıldırım muhtarlar ile bir araya geldi 

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ ve AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım Elazığ Muhtarlar Derneği’ni ziyaret ederek muhtarlar ile bir araya geldi. 

Milletvekili Demirbağ İl Özel İdare çalışanlarıyla bir araya geldi

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, özel idare karla mücadele ekiplerinin yol açma çalışmalarını yerinde inceleyerek, karın gizli kahramanlarının göstermiş olduğu mücadeleden dolayı gurur duyduğunu söyledi. 

Milletvekili Demirbağ: Deprem konutları kısa sürede tamamlandı

AFAD İl Müdürü Osman Pıhtılı ile birlikte Bahçekapı, Kavaktepe ve Kelmahmut köylerindeki deprem konutlarını gezen AK Parti Elazığ Miletvekili Zülfü Demirbağ, “Devletimiz kısa bir sürede deprem konutlarını tamamlayarak, hak sahiplerine teslim etti” dedi.

Milletvekili Demirbağ temaslarda bulundu 

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, genel kurulunu gerçekleştiren esnaf odalarına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Demirbağ daha sonra Akçakiraz Belediyesi tarafından yapılan Kadın Yaşam Merkezi’ndeki törene katıldı. 

Milletvekili Demirbağ Arslankaşı köy sakinlerini dinledi 

Keban’ın Arslankaşı köyüne giden AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ köy sakinlerinin taleplerini dinledi. 

Akşener’den Demirbağ’a ‘Beslenme Uzmanı Milletvekili ’benzetmesi

Partisinin meclis grubunda konuşan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ’ın geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamaları eleştirdi.

Demirbağ, Palu’da esnaf ve vatandaşlar ile bir araya geldi 

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ Palu İlçesi’ni ziyaret etti.

Milletvekili Demirbağ’dan iddialara yanıt!

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ son günlerde hakkında çıkan haberle ilgili açıklamalarda bulundu.

Milletvekili Demirbağ Keban’da 

Keban’a giden AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Ümraniye’de Elazığ yöresel ürünlerine yoğun ilgi   

Ümraniye Belediyesi’nin katkılarıyla 27 ve 31 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen Elazığ Yöresel Ürünler ve Lezzet Günleri İstanbul Ümraniye Santral Meydanı'nda devam ediyor. 

Milletvekili Demirbağ Emeklilerle Bir Araya Geldi 

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ Türkiye Emekliler Derneği Elazığ Şube Başkanı Vedat Gür ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelerek emeklilerin sorun ve taleplerini dinledi.