Yeniden Refah Partisi Haberleri

Yeniden Refah Partisi Haberleri

Başkan Ateş: İrem Derici konseri iptal edilmeli

İlimizde Elazığ Tatlıcılar ve Lokantacılar Odası Başkanlığı tarafından düzenlenen ve birçok kamu kurumu ve özel firma tarafından desteklenen Salçalı Köfte Festivali kapsamında İrem Derici’nin konser verecek olmasına bir tepki de Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Ömer Ateş’ten geldi.

YRP MKYK Üyesi Gül: Bu davaya hizmet etmek onur ve gururdur

Yeniden Refah Partisi MKYK Üyesi Mehmet Gül, il başkanlığında yaşanan görev değişikliği nedeniyle bir açıklama yayımladı. Gül, bu davaya hizmet etmenin onurunu yaşadıklarını kaydederek, hizmetleri için Av. Erhun Karakuş’a teşekkür ederek, yeni başkan Ömer Ateş’e başarılar diledi.

Seçimler yaklaştı, siyasi partilerde yarış başladı!

KİMLERİN İSMİ ÖN PLANDA Milletvekili genel seçimlerine 8 ay kala yurt genelinde olduğu gibi Elazığ’da da siyaset hareketlendi. Seçim yaklaştıkça siyasi partilerin ziyaret programlarında yoğunluk yaşanıyor. 

Yeniden Refah Partisi ilçe kongreleri devam ediyor 

Yeniden Refah Partisi Alacakaya, Arıcak ve Kovancılar İlçelerinde kongre gerçekleştirdi. 

Gül: Partimize yoğun teveccüh var

Yeniden Refah Partisi saha ve teşkilat çalışmalarına devam ediyor. 

YRP teşkilatı Mustafapaşa Mahallesi’ni ziyaret etti 

Yeniden Refah Partisi Elazığ il teşkilatı Mustafapaşa Mahalle sakinleri ve Muhtar Yusuf Çakmak ile bir araya geldiler. 

Yeniden Refah Partisi’nden Palu’ya ziyaret 

Yeniden Refah Partisi İl Teşkilatı Palu’da esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Yeniden Refah Partisi İl Teşkilatı ziyaretlerini sürdürüyor. Bu kapsamda Yeniden Refah Partisi İl Teşkilatı, Genel Merkez görevlileri ile birlikte Palu’da esnafı ziyaret edip vatandaşlarla bir araya gelerek talep ve sorunları dinledi. 

Karakuş: Hasat ücreti artınca ekinler yerde kaldı 

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Av. Erhun Karakuş, tarımdaki sorunlar hakkında açıklamalarda bulundu. 

Gül: Halkımızın tek umudu Yeniden Refah Partisi

Yeniden Refah Partisi saha ve teşkilat çalışmalarına devam ediyor. 

Erbakan, partisinin anketlerdeki oy oranını açıkladı

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, katıldığı bir televizyon programında partisinin yapılan anketlerdeki oy oranını açıkladı.

Karakuş: Demirbağ’ın açıklamasını samimi buluyoruz 

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Av. Erhun Karakuş, AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ, Konya’da katıldığı bir TV programında, milletvekili maaşıyla geçinemediğini ifade etmesinin ardından değerlendirmelerde bulundu. Karakuş, "Milletvekilinin maaşının kendisine zar zor yeteceği açıklamasını samimi buluyoruz" dedi. 

Günbey, YRP iktidarında Maden’deki fabrika faaliyete geçecek

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Devlet eski Bakanı Prof.Dr. Sacit Günbey Maden’de temaslarda bulunarak, iktidara gelir gelmez fabrikayı tekrar faaliyete koyacaklarını ifade etti.

YRP MKYK Üyesi Mehmet Gül: Yeniden Refahın baraj problemi yok

Yeniden Refah Partisi Genel Merkez MKYK Üyesi Mehmet Gül, her hafta sonu farklı bir ilde teşkilat çalışmalarına katılım sağlıyor. 

Yeniden Refah'tan LGBT açıklaması 

Yeniden Refah Partisi Gençlik Kolları 81 ilde eş zamanlı bir basın açıklaması gerçekleştirdiler. Bu kapsamda Elazığ’da da parti üyeleri öğretmenevi önünde “LGBT ahlaksızlığına geçit vermeyeceğiz" dediler. Basın açıklamasını Yeniden Refah Partisi Elazığ İl Gençlik Kolları Başkanı Akın Karakaya yaptı. 

YRP İl Başkanı Karakuş’tan Milletvekili Erol’a sorular

Yeniden Refah Partisi İl Başkan Av. Erhun Karakuş, bir televizyon programına katılan Milletvekili Gürsel Erol’a bazı sorular yöneltti. İl Başkanı karakuş yaptığı yazılı açıklamada şunları söyledi:

YRP Baskil ilçe kongresi gerçekleştirildi

Partilerinin Baskil ilçe teşkilatının ikinci olağan kongresine katılan Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcıları Mehmet Altınöz ve Prof. Dr. Doğan Bekin daha sonra esnaf ziyaretlerinde bulundu.

YRP Merkez İlçe Başkanlığı’ndan mahalle ziyaretleri

Yeniden Refah Partisi Merkez İlçe Başkanı Hakan Pamukçu ve beraberindeki heyet Rızaiye Mahallesi’nde esnaf ziyareti gerçekleştirdi. İftar sonrası mahalle temsilcisi ile birlikte ziyaretlerini sürdüren heyet, YRP Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan'ın selamlarını ve Ramazan Bayramı tebriklerini iletti.

Karakuş'tan rezervle ilgili açıklama 

Yeniden Refah Partisi'nin Şubat ayı istişare ve divan toplantısı yapıldı. Maden rezervleri ile ilgili açıklama yapan Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Av. Erhun Karakuş, “Elazığ’ı eski günlerdeki maddi gelişmişlik seviyesine kavuşturmak istiyorsak; yapmamız gereke maden rezervlerinin kamu özel ortaklığıyla işletmeye açılmasıdır” dedi. 

Merhum Erbakan vefatının 11. yıl dönümünde dualarla anıldı 

Yeniden Refah Partisi il başkanlığı tarafından Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın vefatının 11. yıl dönümü nedeniyle mevlit okutuldu. 

Çiller, Erbakan'la ittifak mı yapacak

Yeniden siyaset sahnesine geri döneceği, bunu da kendisinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın istediği iddia edilen Tansu Çiller'in başına geçeceği parti belli oldu. O partinin genel başkanı istifa etti. Çiller'in Fatih Erbakan'ın Yeniden Refah Partisi ile ittifak kuracağı öne sürüldü.

Fatih Erbakan’dan ‘Sedef Kabaş’ açıklaması

Yeniden Refah lideri Erbakan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hakaretten tutuklanan Gazeteci Sedef Kabaş’a ilişkin, “Gazeteci hanımefendinin ifadelerini asla tasvip etmiyoruz, doğru bulmuyoruz. Çok yakışıksız, çok çirkin ifadeler kullanmışlar,  işi çok ileri götürmüşler. Bu ifadeler sadece Sayın Cumhurbaşkanına değil, başka siyasetçi devlet adamına da asla söylenmemesi gereken ifadelerdir.” dedi. 

Karakuş, köy evleri yapım ihalesinin iptalini talep ediyoruz 

Köy konutlarının yapımı ile ilgili ihalenin iptal edilmesini talep eden Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Av. Erhun Karakuş, konuyu yargıya taşıyacaklarını söyledi. 

Erbakan, Yurtbaşı Beldesi ve Baskil’i gezdi 

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, İl Başkanı Erhun Karakuş ve il yönetiminin eşliğinde Yurtbaşı Beldesi ve Baskil İlçesi’ni gezdi. Şehit Fethi Sekin’in de kabrini ziyaret eden Genel Başkan Erbakan, karayolu ile Malatya’ya gitti. 

Genel Başkan Erbakan, Detay Dergisi’ni inceledi

Bir dizi programlara katılmak üzere Elazığ’a gelen Yeniden Refah Partisi Dr.Fatih Erbakan, Detay Dergisi’nin 29’uncusu sayısını inceledi.

YRP Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan ‘Milletimiz Bizi Hiçbir İttifaka Yakıştırmıyor!’

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan, Elazığ’da basın kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya geldi.

Erbakan, Elazığ’a geliyor

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr.Fatih Erbakan Elazığ'a geliyor.

Başkan Karakuş ‘Personel alımında adaletsizlik yapılmıştır’ 

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Av. Erhun Karakuş, Karakoçan Belediyesi’ne personel alımında ehliyet, liyakat ve adaletin göz ardı edildiğini iddia etti. 

Gök ‘Elazığ'ın Makûs Talihini Yenmesi İçin Mevcut İktidar Değişmeli’

Elazığ'ın sevilen simalarından avukat, işadamı ve siyasetçi İbrahim Gök ile Detay Dergisi okuyucuları için bir söyleşi gerçekleştirdik. Meslek hayatına başladığı ilk günden bugüne yaşamından kesitlere yer verdiğimiz söyleşide, Gök ile Elazığ'ın yakın siyasi geçmişini ve bugününü konuştuk. Milli Görüş geleneğinden gelen ve şimdilerde Yeniden Refah Partisi'nde siyasi yaşamını sürdüren Gök, 30 yıllık meslek hayatında birçok badire atlattığını, her daim mazlumun yanında yer aldığını belirtti.

Genel Başkan Erbakan ile MKYK Üyesi Gül, Van'da esnafı ziyaret etti

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, "Yeniden Refah Partisi olarak milli görüşün 50 senelik geçmişinde olduğu gibi yeni dönemde de bölge insanının Van halkının derdine derman olacağımıza inanıyoruz." dedi.

Fatih Erbakan ‘Aşı karşıtı, modern tıp karşıtı değiliz bunu şiddetle reddediyoruz’

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan , düzenlediği basın toplantısında, aşı karşıtı ve modern tıp karşıtı olmadıklarını; faz aşamalarını tamamlamış, ruhsatları alınmış aşıları, kendilerine ve çocuklarına yaptırdıklarını, karşı olduklarını şeyin mRNA teknolojisiyle üretilmiş içinde çok tehlikeli Grafen maddesi taşıdığı kanıtlanmış ve hücrenin çekirdeğine etki edip oradaki genetik yapıyı değiştirmesi ve bozması muhtemel olan faz aşaması tamamlanmamış Phizer-Biontech benzeri teknolojideki aşılar olduğunu vurguladı.