Şerafettin Yıldırım Haberleri

Şerafettin Yıldırım Haberleri

Milletvekili Balık ve Başkan Yıldırım Arıcak ilçesi ve beldelerini ziyaret etti 

AK Parti Elazığ Milletvekili Sermin Balık, AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ve beraberindeki heyet Arıcak ilçesi ve beldelerini ziyaret ederek, muhtarlar, meclis üyeleri ve vatandaşlarla bir araya geldi. 

Özhaseki, teşkilat mensuplarıyla bir araya geldi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, yerel yönetimler başkan yardımcıları ile çevre illerden gelen belediye başkanları AK Parti Elazığ İl Başkanlığı’nı ziyaret ettiler.

Başkan Yıldırım’dan, Ahıska Türkleri’ne ziyaret

AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ve beraberindeki heyet, Ukrayna’daki savaştan tahliye edilerek, Elazığ’a misafir edilen Ahıska Türkleri’ni ziyaret etti. 

İl Başkanı Yıldırım: İstişare kültürü AK Parti’nin en önemli yol göstericisidir

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, AK Parti'nin istişare kültürüne çok önem verdiğini, en büyük yol göstericisinin de bu olduğunu söyledi. 

Yıldırım: Yeni bir projeyi hayata geçiriyoruz 

AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, cumartesi günü yeni bir proje hayata geçireceklerini belirterek, projenin detayları hakkında bilgiler aktardı. 

Başkan Yıldırım 23 Nisan sürprizi yaptı 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım çocuklarla bir araya geldi. 

Yurtbaşı Belediyesi’nden İftar

Yurtbaşı Belediyesi tarafından belde sakinlerinin onuruna iftar programı düzenlendi.

Başkan Yıldırım Baskil’de kayısı üreticileriyle görüştü 

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Baskil ilçesinde don sebebiyle ürünleri zarar gören kayısı üreticileriyle bir araya geldi. 

Başkan Yıldırım: Vatandaşlarımız AK Parti belediyelerinin hizmetlerinden memnun 

İlçe ve belde belediyelerin başkanları ve teşkilat başkanlarıyla parti binasında istişare toplantısında bir araya gelen Ak Parti il Başkanı Şerafettin Yıldırım, AK Partili belediyelerden vatandaşların memnun olduğunu söyledi. 

Yıldırım, ELMİYAD’ın konuğu olacak

Elazığ Medya İnternet Yayıncıları ve Gazetecileri Derneği (ELMİYAD) tarafından hazırlanan 'Elmiyad'la Bunu Konuşalım' programının konuğu AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım olacak.

Danışma meclisi toplantıları sürüyor

AK Parti Elazığ İl Başkanlığı, Arıcak ve Alacakaya ilçe danışma meclisi toplantılarını tamamladı.

AK Parti Baskil İl Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirildi 

Baskil’de partisinin il danışma meclisi toplantısına katılan AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım daha sonra esnaf ziyaretinde bulundu. 

Başkan Yıldırım: Elazığ’ımız ve eğitim camiamız çok özel ve güzel bir gün yaşadı 

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, bir dizi programlara katılmak üzere Elazığ'a gelen Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer'e, verdiği müjdeler ve Elazığ'a gösterdiği hassasiyetten ötürü teşekkür etti. 

Bakan Özer, AK Parti Elazığ İl Başkanlığı’nı ziyaret etti 

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, AK Parti Elazığ İl Başkanlığı’nı ziyaret ederek İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ve teşkilat mensupları ile bir araya geldi. 

AK Parti Ağın ve Keban Danışma Meclisi toplantıları yapıldı 

AK Parti MKYK Üyesi Elazığ Milletvekili Metin Bulut ve AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım yönetim kurulu üyelerinin de katılımı ile Ağın ve Keban ilçelerinde danışma meclisi toplantılarını tamamladı. 

Başkan Yıldırım’dan SMS kampanyasına destek

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Elazığspor Kulübü tarafından başlatılan SMS kampanyasına destekte bulunarak, teşkilatına çağrı yaptı.

Yıldırım: Arzumuz, ihaleyi Elazığ Girişim Gurubu alsın ve işletsin

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Elazığ gündemine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Başkan Yıldırım'dan, Bakan Kasapoğlu'na teşekkür 

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Ankara temasları kapsamında bir araya geldikleri Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu'na Elazığ adına verdiği müjdeler ve yakın ilgilerinden ötürü teşekkür etti. 

Elazığ İl Protokolü, Bakan Kasapoğlu’nu ziyaret etti 

Elazığ İl protokolü, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu'nu ziyaret etti.

Elazığ'a yeni bir poligon kazandırılıyor 

Uzun bir süredir atıcılık ve avcılık sporu camiasının büyük bir heyecanla beklediği Elazığ Trap Skeet Atış Poligonu projesinin yer tahsisi işlemi tamamlandı. 

Genel Başkan Yardımcısı Kandemir’den Keban’a ziyaret 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Keban ilçesini ziyaret etti. 

AK Parti il binasının resmi açılış töreni gerçekleştirildi 

AK Parti il başkanlığının yeni hizmet binasının resmi açılış töreni yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Uzun yıllar İzzetpaşa Mahallesi’nde bulunan binada hizmet veren AK Parti İl Başkanlığı, 2 Mayıs tarihinde Ataşehir Mahallesinde bulunan ve daha önce Harput Vergi Dairesi olarak kullanılan binada hizmet vermeye başladı. 

Yıldırım: Sorunların çözümü için gayret gösteriyoruz 

Malatya yolu üzerinde hizmet vermeye başlayan AK Parti İl Binasının resmi açılış töreni Salı günü saat 17’de AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir’in katılımı ile gerçekleştirilecek. İl Başkanı Şerafettin Yıldırım açılışa Elazığlıları davet etti. 

AK Parti İl Başkanlığı’ndan 28 Şubat açıklaması 

AK Parti Elazığ İl Başkanlığı tarafından 28 Şubat Post Modern Darbesinin 25. Yıl dönümünde basın açıklaması yapıldı. 

Başkan Yıldırım, sosyal konut fiyatlarını açıkladı

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım sosyal konutların fiyatlarını ve konut taksit fiyatlarını paylaştı.

Başkan Yıldırım: İstişare kültürü geçmişteki başarılarımızın sırrı, gelecekteki başarılarımızın pusulasıdır

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, teşkilat olarak istişareye büyük önem verdiklerini, 2023'e giden yolda da bu anlayışı sürdüreceklerini vurguladı. 

Milletvekili Demirbağ ve Başkan Yıldırım muhtarlar ile bir araya geldi 

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Demirbağ ve AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım Elazığ Muhtarlar Derneği’ni ziyaret ederek muhtarlar ile bir araya geldi. 

Başkan Yıldırım: STK’lar şehrin taşıyıcı sütunlarıdır 

Seçimlerini yenileyen oda başkanlarına hayırlı olsun ziyaretinde bulunan AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, “Sivil toplum kuruluşları şehrin taşıyıcı sütunlarıdır” dedi. 

AK Parti Elazığ İl Başkanlığı’ndan suç duyurusu!

AK Parti Elazığ İl Başkanlığı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret eden Sedef Kabaş, Engin Özkoç ve Aykut Erdoğdu hakkında Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulundu.

Yıldırım ve Işıkver’den Elazığspor’a destek 

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ile MHP İl Başkanı Semih Işıkver, sosyal medyadan taraftarların başlattığı #elazığspormaziolmasın çağrısına olumlu cevap vererek, üzerlerine düşen ne varsa yapmaya hazır olduklarını açıkladılar.