Şahin Şerifoğulları Haberleri

Şahin Şerifoğulları Haberleri

Elazığ’ın 41’inci mahallesi Aşağıdemirtaş oldu

Elazığ merkeze yakın köylerden biri olan ve yıllardır Üniversite’nin kampüs alanı ile gündeme gelen Aşağıdemirtaş şehrin 41’inci mahallesi oldu.

Başkan Şerifoğulları’nın bir vaadi daha hayata geçti 

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın bir seçim vaadi daha hayata geçti. Elazığ Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezi inşası tamamlanarak hizmete hazır hale getirildi. 4 Temmuz Pazartesi gününden itibaren merkezde kayıtlar alınmaya başlanacak.

Özhaseki, Harput’u ziyaret etti

AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı İstişare Toplantısı’na katılmak ve bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Elazığ’a gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki ve AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcıları, dün akşam Harput’ta bir dizi incelemelerde bulundular.

Özhaseki'den Başkan Şerifoğulları'na tam not!

Türkiye'nin en genç belediye başkanı olarak seçilen Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'nın ilimizde gerçekleştirdiği projeleri toplumun tüm kesiminden takdir görmeye devam ediyor.

Özhaseki, Vali Toraman ve Başkan Şerifoğulları’nı ziyaret etti 

Elazığ’a gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, Vali Dr. Ömer Toraman ve Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’yla bir araya geldi.   

Elazığ Belediyesi çalışanları için promosyon ihalesi

Elazığ Belediyesi personellerinin maaş promosyon ihalesi gerçekleşti. 9 bankanın katılım sağladığı ihaleyi 5 yıllığına Yapı Kredi Bankası 25 bin 100 TL teklifle aldı. 

Elazığ’ın en büyük ikinci alt yapı ihalesi gerçekleştirildi 

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın seçim projeleri arasında yer alan ve Elazığ’ın yapılacak olan ikinci en büyük ihalesi gerçekleştirildi. İhaleyi ALKEN İnşaat 298.922.923.00 TL’lik teklifi ile kazandı. 

Elazığ’ın en büyük ikinci alt yapı ihalesi yapılacak 

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın seçim projeleri arasında yer alan ve Elazığ’ın yapılacak olan ikinci en büyük ihalesi 21 Haziran tarihinde gerçekleştirilecek. 

Yeni Terminal Binasının yapım çalışmaları devam ediyor 

Elazığ Belediyesi tarafından yapılan Şehirler Arası Otobüs Terminalinin inşası devam ediyor. Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın önemli projeleri arasında yer alan ve tamamlandıktan sonra şehrin çehresini değiştirecek yeni Şehirler Arası Otobüs Terminali inşaatında, çalışmalar hızla ilerliyor. 

Başkan Şerifoğulları: 41 mahallenin tamamında aktif bir belediyeyiz

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, şehir genelinde yapımı devam eden belediye çalışmalarını kontrol etmek üzere bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası başlıyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın girişimleri ve talepleri sonucu şehrimizin ev sahipliği yapacağı 2021-2022 sezonu Kurum ve Kuruluşlar Arası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası başlıyor.

Başkan Şerifoğulları, hizmette 3’üncü yılını değerlendirdi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Kanal 23, Kanal Fırat ve Kanal E Televizyonlarının ortak canlı yayınında 3 yıllık görev süresi içerisinde yaptığı çalışmaları ve gelecek projelerini anlattı. 

Başkan Şerifoğulları, canlı yayında 3 yıllık hizmet sürecini değerlendirecek

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 7 Haziran Salı günü(bugün) , saat 21.00’de Kanal 23, Kanal Fırat ve Kanal E ortak canlı yayınında 3 yıllık hizmet sürecini değerlendirecek.

Başkan Şerifoğulları şehir genelindeki belediye çalışmalarını inceledi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, belediye çalışmalarına ilişkin incelemelerde bulunmak üzere bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Başkan Şerifoğulları AYGAD üyelerini ağırladı

Anadolu Yazarlar ve Gazeteciler Derneği (AYGAD) tarafından Doğu ve Güneydoğu Bölgesi illerine yönelik düzenlenen kültür gezisi kapsamında dernek üyeleri Elazığ’a geldi.

Kurum ve kuruluşlar arası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası başlıyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın girişimleri ve talepleri sonucu şehrimizin ev sahipliği yapacağı 2021-2022 sezonu Kurum ve Kuruluşlar Arası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası başlıyor.

Altyapı ihalesinin ikinci kısmı 21 Haziran’da yapılacak 

Elazığ’daki altyapı çalışmalarının ikinci kısmının ihalesi 21 Haziran’da yapılacak. Elazığ Belediye Meclisi, Haziran ayı oturumlarına başladı. Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın başkanlığında yapılan oturumların birinci birleşiminde gündem maddeleri görüşüldü. 

Tarihi Öğretmenevi Millet Kıraathanesi’ne dönüştürülecek 

Elazığ Belediye Meclisi, haziran ayı oturumlarına birinci birleşim ile başladı. Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, tarihi öğretmenevi binasının millet kıraathanesine dönüşeceğini kaydetti. 

Elazığ’ı geleceğe taşıyan projeler hayat buluyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerioğulları’nın 5 yıllık hizmet dönemi için vaat ettiği 100 proje birer birer tamamlanarak Elazığ halkının hizmetine sunuluyor. Projeler arasında yer alan otopark, kent meydanı, yeşil alan, altyapı gibi mega projeler ise Elazığ’ı geleceğe hazırlıyor. 

Başkan Şerifoğulları: Şehrimizi değerleriyle güçlendiriyoruz

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 15 Temmuz Demokrasi Meydanı ve Yer Altı Otoparkı inşası ile Bakırcılar Çarşısı Sokak Sağlıklaştırma ve Cephe Yenileme çalışmalarına ilişkin incelemelerde bulundu.

Avrupa’daki Elazığlılar Frankfurt'ta buluştu 

Avrupa'da yaşayan Elazığlılar, Frankfurt kentinde düzenlenen dayanışma gecesinde bir araya geldi. 

Vali Toraman ve Başkan Şerifoğulları temaslarını sürdürdü 

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman ve Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 2.OSB Teknova Organize Sanayi Bölgesi inşaat alanında incelemelerde bulunduktan sonra merkeze bağlı Körpe Köyünü ziyaret ederek vatandaşlarının sorunlarını diledi. 

Aksaray Mahallesi Yeni Mesire Alanına kavuştu

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın talimatıyla çimento fabrikasının arkasında bulunan atıl durumdaki çamlık alan, belediye ekiplerinin yoğun çalışmaları neticesinde yepyeni bir mesire alanına dönüştürüldü.

Elazığ’ın Milli Eğitim yatırımları konuşuldu 

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman başkanlığında, İl Milli Eğitim Yatırım Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirildi. 

Başkan Şerifoğulları, çalışmaları yerinde inceledi 

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın, vizyon projeleri arasında yer alan Kent Meydanı ve Yer Altı Otoparkı, Elazığlılara hizmet vermeye hazırlanıyor. Başkan Şerifoğulları, tamamlanmasıyla şehrin otopark ihtiyacını karşılayacak olan Kent Meydanı ve Yer Altı Otoparkı inşaatında incelemelerde bulundu. 

Başkan Şerifoğulları’nın projeleri şehre değer katıyor

Şahin Şerifoğulları idaresindeki Elazığ Belediyesi şehre değer katan çalışmalarla adından söz ettiriyor. Şantiye belediyeciliğinin gereksinimlerini yerine getiren Elazığ Belediyesi bu anlamda kamuoyunun takdirini kazanıyor. Göreve gelmeden 11 ana başlıkta 100 projesini kamuoyu ile paylaşan Başkan Şerifoğulları, hedefe emin adımlarla ilerliyor. Bugün kentin doğusundan – batısına, kuzeyinden güneyine belediye çalışmaları süratle devam ediyor.

Başkan Şerifoğulları belediye çalışmalarını yerinde inceledi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Belediye tarafından yapımı devam eden projelerin inşa çalışmalarını yerinde görmek ve gelinen aşamaya ilişkin bilgi almak üzere bir dizi incelemelerde bulundu.

Tarıma Dayalı İhtisas Besi OSB toplantısı gerçekleştirildi 

Elazığ’da, Tarıma Dayalı İhtisas (BESİ) Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet ve Yönetim Kurulu toplantısı yapıldı. 

Başkan Şerifoğulları: 19 Mayıs şanlı yürüyüşümüzün başladığı gündür

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Başkan Şerifoğulları mesajında şu ifadelere yer verdi:

Başkan Şerifoğulları, yeni terminal binası inşa çalışmalarını inceledi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, inşa çalışmaları devam eden Şehirler Arası Otobüs Terminali'nde incelemelerde bulundu. Mevcut haliyle şehrin ihtiyacına cevap veremeyen şehirler arası otobüs terminal binası, şehrin gelecek vizyonuna değer katacak bir konseptle inşa ediliyor.