Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları Haberleri

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları Haberleri

Başkan Şerifoğulları, yeni terminal binası inşa çalışmalarını inceledi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, inşa çalışmaları devam eden Şehirler Arası Otobüs Terminali'nde incelemelerde bulundu. Mevcut haliyle şehrin ihtiyacına cevap veremeyen şehirler arası otobüs terminal binası, şehrin gelecek vizyonuna değer katacak bir konseptle inşa ediliyor. 

Kent Meydanı ve Yer Altı Otoparkı projesinde sona doğru

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın vizyon projeleri arasında yer alan Kent Meydanı ve Yer Altı Otoparkı inşa çalışmaları tüm hızıyla ilerliyor.

Doğa Dostu Bisiklet Yolları projesinin ilk etabında çalışmalar hızla ilerliyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın, 11 Ana Başlıkta 100 Proje’si içerisinde yer alan “Doğa Dostu Bisiklet Yolları” çalışmaları kapsamında Malatya yolu Hazardağlı Kavşağı ile Hilalkent alt kavşağına kadar olan mesafede, karşılıklı bisiklet yolu ve kaldırım düzenleme çalışmaları devam ediyor.

Aksaray Mahallesi yeni yaşam alanında çalışmalar hızla ilerliyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın talimatıyla Aksaray Mahallesi Şehit Ferhat Bulut Sokağı’nda bulunan ve zamanla kullanılamaz duruma gelen çamlık alanın yeni bir yaşam alanına dönüştürülmesine yönelik çalışmalar hızla devam ediyor.

Başkan Şerifoğulları’ndan Anneler Günü mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, ‘Anneler Günü’ dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Şerifoğulları sel felaketinden etkilenen vatandaşları dinledi 

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Elazığ’da etkisini gösteren sel felaketi ile ilgili incelemelerde bulunmak için sahaya indi. Başkan Şerifoğulları, afetten etkilenen vatandaşları ziyaret edip geçmiş olsun dileklerinde bulundu. 

Başkan Şerifoğulları personelin bayramını kutladı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, görevi başında olan çalışanlarını Ramazan Bayramı’nda da yalnız bırakmadı.

Başkan Şerifoğulları’ndan Ramazan Bayramı mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, “Bizleri bir ve beraber kılan bu manevi atmosferin insanlık için esenlik ve huzura vesile olması temennisiyle, kıymetli hemşehrilerim başta olmak üzere milletimizin ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı'nı kutluyorum.” dedi.

Başkan Şerifoğulları’ndan son dakika açıklaması!

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Mustafapaşa Mahallesi’nde yaşanan olaylarla ilgili olarak kamuoyuna açıklama yaptı. Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Başkan Şerifoğulları’ndan Kadir Gecesi mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, yüce kitabımız Kur’an-ı Kerim’in nazil olduğu mübarek Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Şerifoğulları, yol çalışmalarını yerinde inceledi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, hafta sonu mesaisi kapsamında Mustafapaşa ve Kızılay mahallelerini ziyaret etti.

Başkan Şerifoğulları koltuğunu çocuklara devretti

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında koltuğunu Şehit Mehmet Akpınar İlkokulu öğrencisi Emin Atıf Orman’a devretti. Orman’ın ilk hedefi ise Elazığ’ı büyükşehir yapmak oldu.

Elazığ’da altyapı yenileme projesi başlıyor

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları şehrin gelecek on yıllarına nefes olacak altyapı yenileme projesine ilişkin çalışmaların başlama aşamasına geldiğini belirterek,  “Elazığ İçme Suyu, Kanalizasyon ve Yağmur Suyu Hattı 1. Bölge Yapım İşi İhalemiz 20 Mayıs 2022 tarihinde gerçekleştirilecek.” dedi.

Başkan Şerifoğulları öğrencilerini evinde ağırladı 

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Fırat Üniversitesi’nde okuyan öğrencileri evinde ağırladı. Başkan Şerifoğulları, “Gelen öğrenci kardeşlerimizi evimizde misafir ederek iftar sofrasının bereketini paylaştık” dedi. 

ELFED’ten iftar programı 

ELFED, İstanbul’da iftar programı düzenledi. Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın da bulunduğu programa, çok sayıda davetli katıldı. 

Başkan Şerifoğulları başarılı mı?

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Hizmette 3. Yılını geride bıraktı.

Başkan Şerifoğulları’ndan ramazan ayı mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları Ramazan ayı dolayısıyla yayımladığı mesajında, “Rahmet, merhamet ve mağfiret ayının tüm İslam alemi, milletimiz ve hemşehrilerimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum.” dedi.

Başkan Şerifoğulları 3 yıllık hizmet sürecini değerlendirdi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, hizmet süresinin 3. yılına ilişkin yaptığı değerlendirmede, “Her geçen gün Elazığ’ımızı bir adım öteye taşıma, bu şehirde yaşayan her vatandaşımızın yaşam kalitesine değer katma yolunda çok kıymetli adımlar attık. Her geçen gün hedeflerimize bir adım daha yaklaştık. Vatandaşlarımıza söz verdiğimiz 100 projeden 71’inin bir bölümünü tamamladık, bir bölümünü ise tamamlama aşamasına getirdik. Vizyon projelerden altyapıya, ulaşımdan çevreye, kültürden sanata, turizmden sosyal belediyeciliğe her alanda güçlendirilmiş bir Elazığ için durmadan, yorulmadan şehrimizin dört bir yanını hizmetlerle buluşturmaya devam ediyoruz.” dedi.

Bakan Kurum’a yaşanan sorunlar iletildi

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman, AK Parti Elazığ Milletvekilleri Sermin Balık, Zülfü Tolga Ağar ve Zülfü Demirbağ, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’u ziyaret ederek Elazığ’ın sorun ve sıkıntılarını anlattılar. 

Başkan Şerifoğulları’ndan İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü Mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 12 Mart İstiklal Marşı'nın kabulünün 101.yıl dönümü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Şerifoğulları Başkanlığında değerlendirme toplantısı yapıldı 

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları Başkanlığında il genelinde yapılan çalışmalar ile ilgili değerlendirme toplantısı gerçekleştirilirdi. 

Başkan Şerifoğulları’nın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak toplumumuzun mimarı, sevginin ve şefkatin sembolü kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutladı.

Başkan Şerifoğulları, Fuar ve Kongre Merkezinde incelemelerde bulundu 

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, yapımı devam eden fuar ve kongre merkezindeki çalışmaları yerinde inceledi. 

Kandemir’den, Elazığ Belediyesi’ne ziyaret 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nı ziyaret etti. 

Hayme Ana Kadınlar Semt Pazarı hayata geçiyor 

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın seçim vaatleri arasında bulunan ve “11 Ana Başlıkta 100 Proje” kapsamında yer alan "Hayme Ana Kadınlar Semt Pazarı" projesiyle alakalı bir istişare toplantısı yapıldı. 

ELMİYAD’DAN Başkan Şerifoğulları’na ziyaret

Elazığ Medya İnternet Yayıncıları ve Gazeteciler Derneği ELMİYAD yönetim kurulu üyeleri, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nı ziyaret etti.

Ek protokol için ilk adım atıldı

Hizmet İş Sendikası Kurucu ve Onursal Genel Başkanı AK Parti 22. 23. 24. Dönem Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi, Hizmet İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Celal Yıldız, Hizmet İş Sendikası Elazığ İl Başkanı Kazım Cavlı ve Hizmet İş Sendikası 2. Başkanı Mustafa Bahçeci, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları'nı makamında ziyaret ettiler.

Başkan Şerifoğulları’ndan Üç Aylar ve Regaip Kandili mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, mübarek Üç Aylar ve Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak rahmet ve merhamet kapılarının ardına kadar açıldığı, günahların bağışlanması için duaların edildiği bu müstesna gecenin, başta ülkemiz olmak üzere bütün İslam coğrafyası için hayırlara vesile olmasını dilediğini belirtti.

Başkan Şerifoğulları’ndan müjde!

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, müjdeli haberi sosyal medya hesabından duyurdu.

Başkan Şerifoğulları'nın 24 Ocak Depreminin 2. Yıl Dönümü Mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 24 Ocak depreminin ikinci yıl dönümünde bir mesaj yayımladı.