google-site-verification=Gh-TeBgzp6wgM86ZEJ-rP-zJ3Ds2N03I0SuXdqYVe_g
Haber Detayı
13 Kasım 2020 - Cuma 11:23
 
Kovancılar İHH Şubesinden Odun Kömür Yardımı
İki yıl önce faaliyetlerine başlayanan Kovancılar İHH Şubesi çalışmalarını hayırseverlerin de desteği ile tüm hızıyla devam ettiriyor.
YAŞAM Haberi
Kovancılar İHH Şubesinden Odun Kömür Yardımı

Kovancılar İHH Şubesi yaklaşan kış günleri öncesinde tütmeyen baca kalmasın hedefiyle Kovancılar’da odun ve kömür dağıtımında bulundu.

Yapılan yardımlar hakkında bilgi veren Kovancılar İHH Şubesi Başkanı Hüseyin Yılmaz, “Kovancılar İHH Şubesi olarak iki yıldır faaliyetlerimizi gerçekleştirmekteyiz ve şu ana kadar 435 ailemize gıda kolisi yardımında bulunduk. Muhtaç ailelere 20 Bin TL nakdi yardım yaptık. Muhtaç ailelerimizin kış aylarını daha rahat geçirmeleri için bir çalışma yapmaktayız. Bugün itibariyle 20 ton odun ve 330 torba kömür yardımı gerçekleştireceğiz. Bütün çalışmalarımız bütün evlerde bacalar tütsün, üşüyen eller ısınsın amacıyla gerçekleştirilmektedir” ifadelerinde bulundu

İHH İnsani Yardım Derneği Elazığ Temsilcisi Metin Kılıç ise “Şube Başkanımız Hüseyin Yılmaz’ınşahsında bütün Kovancılar İHH ekibine teşekkür ediyorum. Kuruldukları günden beri büyük bir gayret ve özveriyle çalışmaya devam etmekteler. Pandemisürecinde yaptıkları da gerçekten takdire şayandır. Kendilerine çalışmalarında başarılar diliyor ve hayırseverlere de desteklerinden dolayı şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kovancılar, İHH, Şubesinden, Odun, Kömür, Yardımı,
Yorumlar
Haber Yazılımı