google-site-verification=Gh-TeBgzp6wgM86ZEJ-rP-zJ3Ds2N03I0SuXdqYVe_g
Haber Detayı
27 Kasım 2020 - Cuma 12:03
 
İHH’dan İki Bin Aileye Kışlık Kıyafet Yardımı
İHH İnsani Yardım Derneği yaklaşan kış öncesinde yardımlarını devam ettiriyor. Yardımlar kapsamında muhtaç ailelere kışlık kıyafet yardımında bulunuldu.
YAŞAM Haberi
İHH’dan İki Bin Aileye Kışlık Kıyafet Yardımı

Ulusal bir firmanın yardımlarıyla gerçekleştirilen yardım faaliyetinde 2000 aileye yardım yapılarak İHH’nın 2020 kışlık kıyafet yardımlarını tamamladı.

İHH İnsani Yardım Derneği Başkanı Metin Kılıç yapılan yardımlarla ilgili yaptığı açıklamada, “Yetim, fakir ve mültecilerden oluşan 2000 ihtiyaç sahibine kışlık kıyafet yardımında bulunduk. Yardımın yapıldığı mekân konusunda yardımcı olan Elazığ İl Millî Eğitim Müdürlüğü ile Yücel İlkokulu yöneticilerine teşekkür ederiz. Bizler ihtiyaç sahibi olduklarını daha önceden tespit ettiğimiz ailelerimize yönelik bayram öncesi yaptığımız yazlık kıyafet yardımının ardından kışlık kıyafet yardımını tamamlamış bulunmaktayız. Bu yardımları yapmamıza vesile olan ülkemizin güzide markalarından olan LCW Waikiki firmamıza hassaten teşekkür ederiz. Gerek deprem gerekse pandemi dolayısıyla zor bir süreçten geçen ilimizdeki ihtiyaç sahiplerine yardımlarımız hız kesmeden devam edecektir. Vakit bir ve birlik olma vaktidir. Tüm duyarlı ve merhametli vatandaşlarımıza, kurum, kuruluş ve firmalarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İHH’dan, İki, Bin, Aileye, Kışlık, Kıyafet, Yardımı,
Yorumlar
Haber Yazılımı