Haber Detayı
29 Eylül 2020 - Salı 10:55
 
Başkan Hüseyin Ataş ‘Beyhan’a Değer Katacak Çalışmalar Yapıyoruz’
GÜNDEM Haberi
Başkan Hüseyin Ataş ‘Beyhan’a Değer Katacak Çalışmalar Yapıyoruz’

Göreve geldiği günden bugüne belde halkının refahı ve konforu için çalışmalar yapan Beyhan belediye Başkanı Hüseyin Ataş, Gönül Belediyeciliğini kendilerine düstur edindiklerini kaydederek, Detay Dergisi okuyucuları için çalışmalarını değerlendirdi.

Beldenin sorunlarına bir bir çözüm yolu bulduklarının altını çizen ve her fırsatta yeni bir çalışmayı hayata geçiren Başkan Ataş, asfalt konusunda gerekli adımların atıldığını ve birçok mahalle yolunun asfaltının tamamlandığını kaydetti.

 

 

“YOL MEDENİYETTİR”

Yol medeniyettir düsturuyla hareket ettiklerini, bu kapsamda beldede bulunan bağlantı yollarının asfaltlandığını belirten Başkan Ataş, tek hedeflerinin modern bir belde inşa etmek olduğunu söyledi.

 

Beldenin ihtiyaçlarının giderilmesi konusunda yoğun çaba gösterdiklerinin altını çizen Başkan Ataş, AK Parti belediyeciliğinin Beyhan’da kendisini gösterdiğini vurguladı.

 

Beyhan'ın her türlü hizmete layık olduğunu ifade eden Başkan Ataş, beldedeki yolların asfaltlanması konusunda kendilerine destek veren Elazığ İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ali Şiş ve İl Genel Meclis Üyesi Ali Karabulut'a teşekkür etti.

 

“BELDE SAKİNLERİMİZLE İÇ İÇEYİZ”

Beyhan Beldesi’nde vatandaşların sorunlarını bire bir dinlediklerini ve anında çözüm bulmak adına çalışma yaptıklarını kaydeden Başkan Ataş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın hedeflediği ‘Gönül Belediyeciliğini’ Beyhan’da hayata geçirdiklerini söyledi. Vatandaşların derdiyle dertlenmekten onur duyduklarını belirten Başkan Kaya, bu makamların gelip geçici olduğunu, aslolanın Gök Kubbede Hoş Bir Sada Bırakmak olduğunu sözlerine ekledi.

 

 

“MİLLETVEKİLLERİMİZ BİZLERİN YANINDA”

Beyhan Beldesinin hak ettiği yere gelmesi adına gecesini gündüzüne kattığını ifade eden Başkan Ataş, çalışmalarda AK Parti Elazığ Milletvekillerinin kendilerine destek olduğunu ve her fırsatta Milletvekillerinin kendilerinin yanında yer aldığını kaydetti.

 

“BEYHAN ORTAOKULU’NUN TADİLATINI GERÇEKLEŞTİRDİK”

Başkan Ataş, “Geleceğimizin teminatı sevgili yavrularımızın daha güzel ortamlarda eğitim görmeleri adına Beyhan Ortaokulu’nda bir takım tadilat işlemlerini gerçekleştirdik. Sevgili yavrularımıza ne kadar hizmet etsek o kadar azdır. Onlar bizlerin gözbebeği ve değerli varlıklarımızdır” diyerek eğitime verdikleri desteklerin bundan sonra da devam edeceğini belirtti.

 

“YENİ MERKEZLER KAZANDIRDIK”

Beyhan Belediye Başkanı Hüseyin Ataş, “Beldemize 112 Acil Sağlık Merkezi binası, Aile Sağlık Merkezi ile 8 adet Öğretmen Lojmanlarının kazandırılması konusunda girişimlerimiz meyvesini verdi. Beldemizin her alanda gelişip kalkınması adına bu merkezlerin hayırlı olmasını temenni ediyorum. Beyhan beldemiz bu merkezlerle şimdi daha çok ivme kazanacaktır. Aynı zamanda DSİ tarafından Hun Deresi Çayı’nın ıslahı konusunda çalışmalarımızı tamamladık” dedi.

 

YENİ ARAÇLAR HİZMETE ALINDI

Başkan Ataş, “Hizmetlerimizi daha etkin bir şekilde gerçekleştirmek üzere, belediyemiz makine parkına bir adet cenaze nakil aracı, bir adet engelli taşıma aracı ile bir adette ilaçlama aracını dahil ettik” dedi.

 

GENÇLERİMİZ İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Gençlerimizin sosyal yaşamına katkı sunmak adına halı sahamızı hizmete açtık. Beldemizde bulunan genç kardeşlerimizin mutluluğunu esas alan çalışmalarımızın bundan sonra da artarak devam edeceğini belirtmek istiyorum diyen Başkan Ataş, önümüzdeki dönemde birçok projenin hayata geçirileceğini söyledi.

MERKEZ CAMİİ AYDINLATILDI

Beyhan Merkez Camisinin gece aydınlatma çalışmalarını yaptıklarını kaydeden Başkan Ataş, caminin gece görünümünün daha güzel olduğunu kaydetti.

“ÇALIŞMA ARKADAŞLARIMIZIN HAKKINI VERİYORUZ”

Göreve geldiği günden bugüne belediye çalışanlarının haklarını sonuna kadar gözettiklerini belirten Başkan Kaya, çalışanın hakkını alın teri kurumadan verdiklerini ve kendilerinin sosyal haklarını da gözettiklerini sözlerine ekledi.

Güzel bir ekip ruhu ile Beyhan’a değer katacak çalışmalar yaptıklarını kaydeden Başkan Ataş, her daim belediye çalışanlarının yanında olduğunu vurguladı.

 

“CUMHURBAŞKANIMIZIN YANINDAYIZ”

Beyhan Belediye Başkanı Hüseyin Ataş, belde sakinlerinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında yer aldığını ve kendilerini çok sevdiğini belirterek şunları kaydetti:

“Ülkemizin dik duruşlu Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın her daim yanındayız. Dünyanın büyük bir gıpta ile baktığı Sayın Cumhurbaşkanımızı Allah başımızdan eksik etmesin. Ülkemizde büyük sanayi hamleleri yapılırken bunu hiç kimse görmezden gelmemeli. Bugün Türkiye her alanda gelişen ve kalkınan bir ülke durumdaysa, bunu hiç şüphesiz Sayın Cumhurbaşkanımıza borçluyuz. Bizler kendisini seviyor ve yüce Allah’tan hayırlı ömürler diliyoruz.”

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Başkan, Hüseyin, Ataş, ‘Beyhan’a, Değer, Katacak, Çalışmalar, Yapıyoruz’,
Yorumlar
Haber Yazılımı