google-site-verification=Gh-TeBgzp6wgM86ZEJ-rP-zJ3Ds2N03I0SuXdqYVe_g
Haber Detayı
15 Ekim 2020 - Perşembe 14:40
 
Bakanlık Ekipleri Stadyumda İnceleme Yaptı
SPOR Haberi
Bakanlık Ekipleri Stadyumda İnceleme Yaptı

Gençlik ve Spor Bakanlığı Yatırım, inşaat ve İşletmeler Genel Müdürlüğü tarafından ilimize gönderilen teknik ekip tarafından, yapımı devam eden ilimizin en büyük yatırımlarından olan Elazığ Stadı ve Spor Salonunda bir dizi incelemelerde bulundular.

 

Bakanlığımız Yatırım, İnşaat ve İşletmeler Genel Müdürlüğüne bağlı uzman kontrol mühendisleri, Yüklenici firma, İl Müdürlüğümüz bünyesinde ki uzman ekiplerimiz ve İl  Müdürü Abdulsamet Eren, Şube Müdürleri Levent Aytar ve Alattin Özdemir Elazığ Stadyumunda ve Spor Salonunda incelemelerde bulundu.

 

DEPREM VE PANDEMİYE RAĞMEN GİDİŞATTAN MUTLUYUZ  

İl Müdürü Abdulsamet Eren;  Özellikle Elazığ'ımızın yaşadığı Deprem ve Pandemi sürecine rağmen küresel olarak yaşanan sıkıntılar nedeniyle sekteye uğramasına rağmen Stat inşaatının, Betonarme işlerinin 95 seviyesinde tamamlandığını, Çelik işlerinin ise devam ettiğini görüyoruz. Tribün çatısı makaslarının da Kasım ayı içerisinde başlayacağını ön görmekteyiz. Tribün basamak prekastlarının montesi kuzey kale arkasında tamamlanmak üzere olduğu, yıl sonu gibi tamamının bitirileceği planlanmakta... Tribün temelinin 2019 ekim ayında atıldığını, bir yıllık süre zarfında kazı temel ve beton işlerinin tamamlanarak tribün işlerinin devam ettiğini, bu sebeple Yüklenici firmaya verilen 653 günlük
 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bakanlık, Ekipleri, Stadyumda, İnceleme, Yaptı,
Yorumlar
Haber Yazılımı