Astroloji

 

 

 
Akrep (07.08.2020)
Yanlış ifadelerden dolayı ilişkilerinizde bazı kırgınlıklar oluşabilir. Bu konuda daha naif ve hassas cümleler kullanmanız işinizi daha da kolaylaştırabilir. Aşkta, sevgide yeni bir formül yaratma zamanı denilebilir. Tutkularınızı azaltın. Başkalarının, senin yaşamını istedikleri gibi yönlendirmelerine artık izin vermemek ve kendinize istediğiniz yaşamı seçmek için bugün bazı kararlar vermelisiniz. 
 
Aslan (07.08.2020)
Çevrenizdekilerin söylediklerini bugün çok fazla ciddiye almayın. Herkes kendine göre bir fikir ve bir eleştiriye zaten sahiptir. Kimsenin düşüncesi sizin gerçekliğiniz olamaz. Farklı düşüncelere sahip olduğunuzu bilin ki o farkı görün. Yöneticilerinizden gelen yeni iş sorumlulukları sizleri şaşırtabilir. Kendi dışınızda gelişen olayları kontrol altına alma fikrinden vazgeçmelisiniz.
 
Balık (07.08.2020)
Aşk ve ilişkilerde pozitif bir gün içindesiniz. Kariyer yaşantınız ile ilgili kendinizi iyi hissedebileceğiniz ve değerli bulacağınız önemli teklifler alabilirsiniz. Gelen şartları iyi değerlendirip harekete geçmenizi önerebiliriz. Sosyal çevrenizden önemli davet teklifleri alabilirsiniz. Kariyeriniz bağlantısıyla tanışacağınız yeni kişilerle yollarınız ileride sürpriz bir şekilde kesişebilir.
 
Başak (07.08.2020)
İçsel anlamda kendi gücünüzün farkına varacağınız önemli bir gün. Kalbinizin sesine kulak verin o sizi doğru bir yöne götürecektir. Aradığınız güç sizsiniz. Kendinizin farkında olun ve harekete geçin. Kariyeriniz adına önemli görevler üstleneceğiniz, dengelerin sizin adınıza değişim gösterebileceği bir gündesiniz. Akılcı yöntemler ve pratik çözümler içinde olmalısınız.
 
Boğa (07.08.2020)
Çalışma arkadaşlarınızla olan iletişimlerinizi güçlendirmeli ve gerçekten ne olmasını istiyorsanız konuşmayı seçmelisiniz. Üstünü örttüğünüz her şeyin altında kalırsınız, bunu unutmayın. Yaşamınızı değiştirmek ve yeni bir rota üzerinde yol almak için güzel bir gündesiniz. Harekete geçmek ve yeni girişimlerde bulunmak için harekete geçmelisiniz.
 
İkizler (07.08.2020)
Başlatmak istediğiniz konularda bugün başarılı girişimlerde bulunabilirsiniz. Yeterli gayreti gösterdiğinize inanıyorsanız sadece olayları izlemelisiniz. Abartıya yer vermemeli, bahaneler yaratmamalısınız. Yaşam içindeki planlarınızı gerçekleştirmek için içsel motivasyonunuzu arttırmanız gerektiğini unutmayın. Yeni yol ve yöntemler keşfetmek size iyi gelecektir.
 
Koç (07.08.2020)
Ev hayatınızla, kariyer hayatınız arasında bir yerlerde kendinizi sıkışmış hissediyor olabilirsiniz. Sadece dedikodulara karşı dikkatli olmalısınız. Pişman olacağınız sözler ya da duygusal kararlar içinde olmamalısınız. Partnerinizin sizi eleştirmesi veya her yaptığınız işte bir kusur araması bugün düşüncelere dalmanıza neden olabilir. Bu durumu daha sakince karşılamalısınız.
 
Kova (07.08.2020)
Aile üyeleri ile aranızda var olan çekişmelere artık son noktayı koyma zamanı geldi. Ailenize gereken zamanı ayırın ve dikkatlice konuşarak olayların akışını biraz rahatlatın. Finansal konularda beklediğiniz gelişmeler yakalayabilirsiniz. Kendinize, yeniden birini sevmek veya birisine olan sevginizi göstermek için cesaretli olmak için ikna etmeye çalışıyor olabilirsiniz. Bunu yapmaktan korkmayın.
 
Oğlak (07.08.2020)
Sizi oldukça heyecanlandıran projeler birden önünüze gelebilir. Yeni bir iş başlangıcı hayata olan güven duygunuzu daha da arttırabilir. Bu motivasyon gücüyle başarılı bir proje ortaya çıkarabilirsiniz. Maddi harcamalarınızı daha bilinçli yapmalı ve korumanız gereken bu hassas süreci doğru yönetmelisiniz. Aşk hayatınızda sürpriz bazı iyileştirmelere sahne olabilir.
 
Terazi (07.08.2020)
Mali konularınızın yoluna giriyor olması sizleri geleceğe yönelik iş girişimleriniz adına cesaretlendirebilir. Planlarınızı iyi yapmalısınız. Duygusal ilişkilerinizin sizi planlarınızdan uzaklaştırmasına izin vermemelisiniz. Daha profesyonel olun. Geçmişinize bakmayı düşünebilir ve gerçekleşen belirli şeylere karşı hissettiğiniz bazı olumsuz duyguları serbest bırakabilirsiniz.
 
Yay (07.08.2020)
Arkadaşlık ilişkilerinizin gündemde olacağı bir gün. İlişkilerinizi gözden geçirmek isteyebilir ve şüphe duyduğunuz bazı konularla ilgili konuşmalar yapmak isteyebilirsiniz. Konuşurken cümlelerinizi özenle seçmeniz yararınıza olacaktır. Başkalarına veya kendinize gardiyanlık etmenize gerek yok. Herkesin kendi işini yapmasına izin vermelisiniz.
 
Yengeç (07.08.2020)
Beklentilerinizle ilgili bazı gecikmeler meydana gelebilir. Bu gecikmeleri düzeltme yoluna giderken işleri iyice çıkmaza sokmamalısınız. Sorunları büyütmek yerine küçültme yoluna gidin. Bu sizi daha az yıpratacaktır. Yakın çevrenizle yapacağınız planlar sayesinde önemli bir başarı sağlayabilirsiniz. Uzun zamandır beklediğiniz bir haber içinde olabilirsiniz.

 

 

 

Haber Yazılımı google.com, pub-7711383195973315, DIRECT, f08c47fec0942fa0